Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Kdepak Zlín, mladého slovenského brankáře získala Dukla

16. ledna 2017 13:59 - Praha
(Aktualizováno: 16. ledna 2017 14:13)

Fotbalová Dukla angažovala slovenského brankáře a mládežnického reprezentanta Matúše Hrušku z Myjavy. Po záložníkovi Frederiku Bilovském je tak druhým hráčem, který na Julisku přichází ze Spartaku Myjava, který po podzimní části sezóny odešel z nejvyšší slovenské soutěže.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Pražané trochu převezli Zlín, kde byl mladý gólman na testech. Po čtyřech dnech se ovšem sbalil a zamířil do Prahy. Dvaadvacetiletý Matúš Hruška podepsal v Dukle smlouvu na tři roky do prosince 2019.

S fotbalem začínal v Žilině, odkud v mládežnických letech odešel na hostování do Púchova, kam v roce 2010 přestoupil. Hostoval v Senici a později v Myjavě, kam v létě 2015 přestoupil.

„Matúš Hruška je součástí slovenské reprezentace do 21 let a stabilně chytal slovenskou ligu v Myjavě. Podepsal smlouvu na tři roky, což nám dává možnost s ním dlouhodobě pracovat tak, aby si postupně zvykl na náš herní styl s prvky, které v jeho předchozích působištích chyběly. Věřím, že s Filipem Radou vytvoří pracovitou a respektující se dvojici. Myslím, že od Radiče se může těmto prvkům skvěle naučit," avizuje trenér Jaroslav Hynek.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..