Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Musíme se zlepšit, řekl úvodní jarní střelec Fillo po remíze Teplic

19. února 2017 16:42 - Teplice

Jeden primát mu už nikdo nevezme. Teplický fotbalový záložník Martin Fillo vstřelil první gól jarní ligové sezóny. Otevřel skóre v zápase s Brnem (1:1). Byl to slibný moment, jenž nakonec v teplickém táboře trochu zanikl kvůli remíze, která domácí tým neuspokojila. „Čekali jsme víc,“ přiznal Fillo.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Souboj se Zbrojovkou jste měli dobře rozehraný. Proč jste jej nedotáhli k vítězství?

Ztratili jsme dva body, ale na druhou stranu i každý remízový výsledek se počítá. Nevyhráli jsme, není to však fotbalová tragédie. Zároveň víme, že se musíme zlepšit. Proti Brnu to byl klasický zápas prvního kola. Něco tomu chybělo. Cítili jsme, že to není ideální. Po vedoucím gólu jsme si vytvořili šance, které jsme mohli a především měli lépe zakončit. Místo toho jsme inkasovali nešťastný gól.

Vaše individuální akce ale potěšila fotbalové labužníky.

Vzal jsem to na sebe. Brněnští stopeři udělali chybu. Viděl jsem před sebou volný prostor a vyvinulo se to tak, že jsem musel jít sám. Myslím, že to byl hezký gól a jsem za něj rád.

Jak hodnotíte teplický vstup do jara v kontextu celé sezóny?

Vnímáme, že se na nás chtějí dotáhnout celky, které byly na podzim v tabulce pod námi. První zápasy po zimě bývají většinou vyrovnané a známe zkušenosti, jak to dopadlo v minulých letech. Ke spokojenosti je daleko, ale není důvod ke skepsi. Musíme se snažit, abychom úvodní plichtu napravili a uspěli v dalších zápasech. A hlavně chceme doma vyhrávat.

eš, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..