Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Votroci se trápí. Trenér Pilný po remíze s Brnem nabídne vedení rezignaci

19. března 2017 18:29 - Hradec Králové

Jarní mizérie fotbalistů Hradce Králové sráží mužstvo k zemi, ani nedělní domácí remíza s Brnem (0:0) mužstvu moc nepomohla. Východočeši mají na sestupové příčky náskok jen dvou bodů. Trenér Bohuslav Pilný proto dává své křeslo k dispozici.

 

David Taneček, ČTK

Rozhodl se k razantnímu kroku. „Trošku nám to hapruje a je vidět, že nejsme v pohodě. Musí se něco stát. Půjdu za vedením a nabídnu rezignaci. Pokud to pomůže, pokud se zlepší atmosféra kolem klubu, odejdu," oznámil Bohuslav Pilný hned po utkání s Brnem.

„Na hřišti jsme působili upracovaně. Do nějakých šancí jsme se dostali, ale Brno mělo větší šance, aby zvítězilo. Mohli jsme prohrát, máme bod a to je v naší situaci málo," líčí Pilný poslední kapku, která ho ponoukla k avizovanému kroku.

„Vyměním svoji hlavu za to, že lidi klukům pomůžou," říká emotivně. Kolem mužstva je v Hradci v posledních dnech velké dusno. „Klima není dobré, upřímně říkám, že je mi líto hráčů, co musí slyšet..."

dos, Sport.cz

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..