Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Votroci se trápí. Trenér Pilný po remíze s Brnem nabídne vedení rezignaci

19. března 2017 18:29 - Hradec Králové

Jarní mizérie fotbalistů Hradce Králové sráží mužstvo k zemi, ani nedělní domácí remíza s Brnem (0:0) mužstvu moc nepomohla. Východočeši mají na sestupové příčky náskok jen dvou bodů. Trenér Bohuslav Pilný proto dává své křeslo k dispozici.

 

David Taneček, ČTK

Rozhodl se k razantnímu kroku. „Trošku nám to hapruje a je vidět, že nejsme v pohodě. Musí se něco stát. Půjdu za vedením a nabídnu rezignaci. Pokud to pomůže, pokud se zlepší atmosféra kolem klubu, odejdu," oznámil Bohuslav Pilný hned po utkání s Brnem.

„Na hřišti jsme působili upracovaně. Do nějakých šancí jsme se dostali, ale Brno mělo větší šance, aby zvítězilo. Mohli jsme prohrát, máme bod a to je v naší situaci málo," líčí Pilný poslední kapku, která ho ponoukla k avizovanému kroku.

„Vyměním svoji hlavu za to, že lidi klukům pomůžou," říká emotivně. Kolem mužstva je v Hradci v posledních dnech velké dusno. „Klima není dobré, upřímně říkám, že je mi líto hráčů, co musí slyšet..."

dos, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..