Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Dostálek si misi ve Zbrojovce prodlouží, Habanec v klubu definitivně končí

28. srpna 2017 16:19 - Brno

Třiačtyřicetiletý Richard Dostálek, který po odvolání trenéra Svatopluka Habance přivedl o víkendu fotbalisty Brna k prvnímu ligovému vítězství v nové sezóně nad Spartou (2:0), si svoji misi v roli hlavního kouče minimálně o dva týdny prodlouží. Na lavičce Zbrojovky bude mít hlavní slovo i v jejím dalším utkání po reprezentační pauze v Mladé Boleslavi.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Ohledně vyřešení trenérské otázky stále zvažujeme dvě varianty. Jednou z nich je příchod nového kouče, s několika jsme v kontaktu. Druhou možností je, že u mužstva zůstanou dosavadní asistenti Dostálek s Přerostem. Nechceme se unáhlit, oba proto setrvají u týmu ještě minimálně do zápasu v Mladé Boleslavi. Momentálně je pro nás hlavní prioritou uhrát tam dobrý výsledek," informoval majitel Zbrojovky Václav Bartoněk.

Potvrdil i definitivní odchod odvolaného trenéra Habance z brněnského klubu. „Za dané situace nám nepřipadlo možné, aby u nás pokračoval v jakékoliv jiné funkci," sdělil šéf Zbrojovky.

čfo, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..