Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Statistika: Rivalové od Ještědu zazářili

20. září 2017 18:15 - Praha

Severní vítr byl nezdolný... Fitness statistiky 7. ligového ukazují, že mezi maratónci i sprintery zazářili hráči od Ještědu, fotbalisté Liberce a Jablonce.

 

Petr Sznapka, ČTK

Fotbalisté Slovanu se vrátili na vítěznou vlnu, v Brně porazili Zbrojovku 2:1. Svého soka uběhali, především ve středu pole. Hned tři ze čtyř nejpilnějších běžců kola jsou totiž právě záložníci Liberce. Jedná se o Petra Ševčíka, Radima Breiteho a Zdeňka Folprechta.

Ševčíkovi společnost InStat naměřila 12 051 metrů. V těsném závěsu za ním skončil Breite (11 944 m), Folprecht obsadil celkově čtvrtou příčku (11 879 m). Mezi borce Slovanu se dokázal vklínit pouze vyhlášený dříč Slovácka Vlastimil Daníček (11 917 m).

V rychlosti pro změnu excelovali hráči konkurenčního Jablonce. Nejvíc metrů ve sprintu zaznamenali Lukáš Masopust (392) se svým parťákem Stanislavem Teclem (382). Je pikantní, že se tak stalo při výhře 5:0 nad Jihlavou, kde oba hráči fotbalově vyrůstali. Právě Tecl, jenž proti Vysočině dvakrát skóroval, si navíc v 7. kole připsal i nejvíc sprinterských náběhů ze všech (25).

Třetí místo bral obhájce vítězství z předchozího kola Bojan Letič z Karviné (354 m) před zlínským rychlíkem Vukadinem Vukadinovičem (334 m). Za zmínku stojí i sedmá příčka střelce Dukly Jana Holendy (287 m), který předčil i sparťanský expres Jonathana Biabianyho (268 m).

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..