Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Charitativní dražba vstupenek na Rosického rozlučku finišuje

24. května 2018 14:23 - Praha

Obrovský zájem fanoušků provází chystanou rozlučku Tomáše Rosického. Jeden z nejlepších hráčů české fotbalové historie sezval na 9. června do Prahy hvězdy domácí i světové fotbalové scény a stadion na Letné vyprodal během několika mála dnů.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Všichni fanoušci Tomáše Rosického dostali v těchto dnech poslední šanci, jak si zajistit vstupenky na unikátní fotbalovou akci. Zároveň tím pomoci dobré věci. A tato možnost se uzavře právě dnes v 16:00.

Na speciálním webu odstartovala v minulém týdnu aukce kompletního sektoru A17 s 98 sedačkami. Až do 16:00 dnešního dne mohou fanoušci přihazovat, a na dálku tak s ostatními Tomášovými příznivci soutěžit o poslední volná místa v Generali Areně. Princip je velmi jasný a jednoduchý. Každý fanoušek se může v aukci ucházet o maximálně dvě vstupenky, cena jedné vstupenky se díky příhozům zastavila v tuto chvíli na 1000 korunách.

Každý účastník aukce ihned po zadání své uvažované částky uvidí, zda dosáhne na jednu z 98 vstupenek. Pořadí se díky novým uchazečům mění a finální stav nabídne právě až dnešní 16. hodina. „Fanoušky tato možnost živé aukce očividně baví. Zapojilo se jich několik stovek, vedle možnosti získat vstupenku na zápas pomáhají dobré věci," říká Tomáš Křivda, šéf organizačního týmu TR10. „Tomáš Rosický od začátku příprav zdůrazňoval, že zápas bude mít charitativní vyznění. Finišující aukce vstupenek je první částí našeho plánu, který bude vrcholit dražbou dresů všech osobností samotného utkání."

Dražba má charitativní rozměr

Rosický vytipoval několik projektů, kterým jeho rozlučkový zápas finančně pomůže. Kompletní výtěžek z aukce 98 vstupenek sektoru A17 bude věnován Nadačnímu fondu Zeleného života. Projekt Fotbalové ligové asociace má za hlavní cíl zajištění materiální podpory pro mladé fotbalisty a fotbalistky, kteří vyrůstají ve ztížených ekonomických a sociálních podmínkách.

„Pevně věříme, že vybraná částka pomůže mnoha dětem, které milují fotbal a chtějí se mu pravidelně věnovat. Finální částku samozřejmě fanouškům s hrdostí oznámíme," avizuje Křivda.

Zápas odstartuje na Letné v 17:00, přímý přenos nabídne svým divákům Česká televize. O veškerých novinkách i doprovodných aktivitách se fanoušci mohou informovat na stránkách www.tr10.cz.

dos, Sport.cz

ČT sport 0:0 Ml. Boleslav - Jablonec 0:0   hrají
20200921T18:00:00+0200
Ml. Boleslav vs. Jablonec
Ml. Boleslav vs. Jablonec
Ml. Boleslav
Jablonec

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..