Rubriky:

FORTUNA:LIGA

FAČR odvolal komisi rozhodčích! Sudím by mohla šéfovat ikona Sparty

5. června 2018 13:07 - Praha

Český fotbal je bez komise rozhodčích, výkonný výbor Fotbalové asociace ČR ji na dnešním jednání odvolal. S Ligovou fotbalovou asociací (LFA) má nyní dohodnout složení komise nové, která nahradí tým Poláka Michala Listkiewicze, jenž stál v jeho čele dva roky.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Výkonný výbor FAČR na úterním zasedání schválil odvolání stávající komise rozhodčích. Zároveň pověřil vedení FAČR jednat s Ligovou asociací na personálním složení komise nové. Oba subjekty se domluvily, že by chtěly mít v tomto směru jasno do konce června," uvedl mluvčí FAČR Michal Jurman.

Listkiewicze jako nového šéfa komise rozhodčích prosadil bývalý předseda FAČR Miroslav Pelta. Pětašedesátiletý někdejší sudí v minulosti také vedl polskou fotbalovou asociaci.

Podle informací Sport.cz by se mohl šéfem nové komise stát bývalý reprezentační trenér a legenda Sparty Jozef Chovanec.

FAČR a LFA mají tři pokusy, aby se shodly na jménu nového předsedy. Pokud se to nepovede, zvolí příštího šéfa komise rozhodčích výkonný výbor fotbalové asociace. Listkiewiczův nástupce by měl být znám na konci června.

Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..