Rubriky:

ME 2020

Živě

Fotbalisté Černé Hory odehrají duel proti Kosovu bez diváků

26. dubna 2019 18:35 - Nyon/Praha

Fotbalisté Černé Hory odehrají nejbližší domácí kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy 2020 proti Kosovu 7. června bez diváků. Evropská fotbalová unie (UEFA) potrestala Černohorce kvůli rasistickému chování jejich příznivců v březnovém kvalifikačním duelu vůči anglickým hráčům tmavé pleti.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Urážky tehdy směřovaly na obránce Dannyho Rose a útočníka Raheema Sterlinga. UEFA navíc Černohorcům udělila pokutu 20 tisíc eur (přes půl milionu korun) za použití pyrotechniky a házení předmětů na hřiště. Disciplinární řízení proti Černohorcům zahájila UEFA den po utkání, v němž Angličané zvítězili v Podgorici 5:1.

Černá Hora hraje ve skupině A, v níž jsou i Česká republika a Bulharsko. Čeští reprezentanti přivítají Černou Horu 10. června v Olomouci.

ČTK

Zrušit


Časová osa: ME 2020

Filtr článků - ME 2020


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..