Živě

Pandevovi a kouči Angelovskému hrozí za opuštění bubliny na EURO trest

18. června 2021 11:08 - Bukurešť

Hvězdě fotbalové reprezentace Severní Makedonie Goranu Pandevovi a trenérovi Igoru Angelovskému hrozí trest za návštěvu restaurace, kterou během mistrovství Evropy porušili protikoronavirová opatření. Fotografie v rumunském deníku ProSport je zachytily na společné večeři v Bukurešti po čtvrteční prohře 1:2 s Ukrajinou.

 

Vadim Ghirda, ČTK/AP

Sedmatřicetiletý útočník Pandev a kouč Angelovski vzali na večeři do restaurace i své manželky a děti, čímž narušili bezpečnostní "bublinu". Za porušení covidového protokolu oběma hrozí od UEFA zatím neupřesněný postih.

Severní Makedonii čeká v pondělí závěrečný zápas v základní skupině C. Po porážkách s Rakouskem (1:3) a Ukrajinou už nemá nováček Eura naději na postup a rozloučí se duelem s Nizozemskem, které má účast v osmifinále jistou.

ČTK

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..