Živě

Hlavolam pro Plzeň! Běloruský soupeř změnil Gruzii na Arménii

9. července 2021 11:18 - Plzeň
(Aktualizováno: 9. července 2021 11:39)

Soupeř je papírovým outsiderem, a tak Viktorku zkouší ještě dávno před úvodním výkopem. Odvetu 2. předkola Konferenční ligy s Dynamem Brest odehraje fotbalová Viktoria Plzeň ve čtvrtek 29. července (18:00 SELČ) v arménském hlavním městě Jerevanu. Jedná se o změnu plánu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Všechno je jinak. Běloruský klub se až nyní rozhodl nepořádat utkání podle původního plánu v Gruzii a přeložil jej právě do Arménie.

„Samozřejmě to pro nás znamená jisté komplikace především v logistice. Měli jsme již rezervované letadlo do Gruzie, stejně tak hotel, transfery a další nezbytnosti. To vše nyní musíme přeorganizovat," říká ke změně destinace, kterou již potvrdila i UEFA, mluvčí plzeňského klubu Václav Hanzlík.

„Dynamo Brest je určitě kvalitní tým, nicméně naším cílem je dostat se do základní skupiny. To znamená, že musíme postoupit přes jakéhokoli soupeře," řekl po losu trenér Michal Bílek na adresu soupeře, jehož prezidentem byl svého času slavný Diego Maradona.

První utkání se uskuteční ve čtvrtek 22. července od 19:00 v Doosan Areně a přímým přenosem jej odvysílá kanál ČT sport.

dos, Sport.cz

Časová osa: Evropská konferenční liga UEFA

Filtr článků - Konferenční liga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

     
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..