Živě

Slavia spustila prodej lístků na domácí zápas s Chelsea

25. března 2019 15:02 - Praha

Fotbalová Slavia Praha dnes v poledne spustila prodej vstupenek na domácí úvodní čtvrtfinále Evropské ligy s Chelsea. V první vlně mohou lístek na atraktivní utkání s londýnským velkoklubem získat jen majitelé permanentek. Volný prodej by začal 1. dubna pouze v případě, že by se kapacita stadionu v Edenu nevyčerpala.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Každý držitel slávistické permanentní vstupenky má možnost až do čtvrtečního poledne zakoupit jeden lístek. Prodej probíhá na internetu, pouze ve středu se budou vstupenky prodávat i na pokladnách v Edenu.

Lístek pro permanentkáře stojí v rozmezí od 700 do 1630 korun podle sektoru. Aby se předešlo spekulacím, klub již ukončil prodej permanentek na jaro.

Fotbalisté Slavie před úvodním hvizdem odvetného zápasu se Sevillou

Kateřina Šulová, ČTK

Od čtvrtka do neděle si každý permanentkář bude moci na internetu koupit ještě jednu vstupenku navíc již za standardní cenu.

Nejlevnější lístek vyjde na 1190 a nejdražší na 2180 korun. Pokud by se kapacita nezaplnila, začne příští pondělí volný prodej.

Slavia přivítá Chelsea 11. dubna, odveta v Londýně se bude hrát o týden později. Vstupenky do hostujícího sektoru na stadionu Stamford Bridge si fanoušci pražského klubu, kteří mají permanentku, rozebrali už v minulém týdnu ještě před oficiálním začátkem prodeje. Na pokladnách v Edenu se totiž začala s předstihem tvořit velká fronta, takže klub zahájil prodej už v noci.

ČTK

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..