Živě

Vyprodáno! Slavii požene proti Chelsea plný dům, jen pozor na překupníky

28. března 2019 14:38 - Praha
(Aktualizováno: 28. března 2019 15:09)

Nejen pokladník si může mnout ruce. Fotbalisty pražské Slavie požene v prvním duelu čtvrtfinále Evropské ligy 11. dubna od 21:00 s Chelsea plný stadion. Vstupenky do Edenu jsou vyprodány, oznámil klub. Slavia zároveň varuje fanoušky před podvodníky a překupníky.

 

John Sibley, Reuters

Vstupenky na domácí zápas s Chelsea byly vyprodány, hlásí sešívaní. Vysněný soupeř z Anglie podle očekávání vzbudil velký zájem fanoušků.

Slavia avizuje, že spolu s ním bohužel zaregistrovala i pokusy o podvodný prodej vstupenek.

"Důrazně doporučujeme v tomto ohledu nedůvěřovat aukčním sítím, burzám vstupenek, ani překupníkům. Slavia spolupracuje pouze s jedním výhradním prodejcem vstupenek, u kterého je lze opravdu zakoupit. Současně nelze ověřovat pravost vstupenek nakoupených mimo oficiální prodej nebo od překupníků," upozorňuje klub na svém webu.

Na odvetu osmifinále se Sevillou dorazilo 19 020 diváků. S Chelsea bude rachot v ochozech ještě větší...

dos, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..