"Okradený" Král. Vycházející hvězda Slavie musela před zápasem s Chelsea řešit nepříjemnost

17. dubna 2019 16:58 - Praha

Alex Král musel před čtvrtečním veledůležitým odvetným utkáním čtvrtfinále Evropské ligy s Chelsea čelit nepříjemnému problému. Mladý talent, který by v budoucnu v klubu mohl nahradit Tomáše Součka, u něhož se předpokládá, že vyrazí za zahraničním angažmá, byl totiž „okraden“. Nepřišel však o peníze ani cennosti, ukraden mu byl jeho instagramový účet, na který mimo jiného ještě před necelým týdnem vkládal fotografii se svým dvojníkem Davidem Luizem.

 

Twitter

„Zdravím, právě mi byl hacknutý a ukradený instagramový učet alexkral98. Takže kdyby někomu něco psal, nebo přidával jakékoliv fotky a komentáře, tak to nejsem já. Děkuji," napsal záložník, který se dokáže velmi dobře popasovat i s postem středního obránce, na svůj Twitter.

Fanoušci si nyní dělají legaci, kdo by mohl být pachatelem. A v nadsázce padá právě jméno slavného Brazilce, se kterým se Král v Londýně opět setká, nebo hlavního nepřítele slávistů z derby, sparťana Guélora Kangy.

Tato drobná nepříjemnost snad ale Krále nerozhodí. Pokud chce totiž se spoluhráči v Londýně uspět, budou muset všichni předvést nadstandardní výkon. I přes velmi sympatické představení z domácího utkání bude Slavia muset proti londýnskému gigantovi navíc dohánět jednogólové manko.

https://www.facebook.com/Sport.cz/posts/10161764626335644

bak, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..