Rubriky:

Evropská liga

Živě

Vykopli Plzeň z Evropy a teď mají titul. Trenér děkoval novinářům, oslavy však zakázal

20. dubna 2019 20:26 - Praha

V únoru vykopli po výhře 3:0 fotbalovou Plzeň z Evropské ligy a teď si užívají dalšího úspěchu. Dinamo Záhřeb slaví mistrovský titul a vzduchem létá jedna gratulace za druhou. Jedna míří k hráčům, další k vedení, fanouškům. Trenér Nenad Bjelica pak nečekaně také poděkoval novinářům. „Všichni, kdo milují Dinamo a pomohli nám třeba i jedním procentem k tomuhle úspěchu, si pochvalu zaslouží. Chci poděkovat hráčům, kteří už v klubu nejsou, stejně jako novinářům, kteří nás neustále sledují," smál se šťastný trenér po výhře nad Slavenem Belupo.

 

Facebook

Dinamo chorvatské lize dominuje, v posledních letech nemá konkurenci, získalo třináctý titul za posledních čtrnáct let, takže by se vlastně dalo říct, že jde o splněnou povinnost. Šest kol před koncem má tým náskok 23 bodů... „Šampiony jsme se stali zaslouženě. Nečekali jsme na to, že naši soupeři klopýtnou, ale prostě jsme vyhráli. Takhle jsme to měli celou sezonu. Doma i v Evropě," prohlásil nadšený trenér Bjelica.

S hráči se sice v šatně veselil, ale na divoké oslavy nedošlo. Trenér je zakázal. „Nic se slavit nebude. V úterý hrajeme pohár a my chceme vyhrát všechno. Až to dokážeme, pak si všechno můžeme užít," vykládal trenér Dinama.

Tvrdě pracovat ale musí staronový chorvatský šampion i dál. „Chceme být ještě silnější, chceme se dostat do Ligy mistrů. Je pro nás čest, že můžeme reprezentovat klub," dodal kouč.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..