To muselo bolet! Reportérka dostala ránu do hlavy přímo během živého přenosu semifinále Evropské ligy

10. května 2019 19:35 - Valencie/Praha

Španělská reportérka GOL TV Mónica Benaventová si z odvety semifinále Evropské ligy mezi Valencií a Arsenalem odnesla celkem bolestivý zážitek. Přímo během živého přenosu ji totiž trefil míč. A soudě dle záběrů to byla opravdu pořádná rána.

 

Twitter: Mónica Benavent

Fotbalisté Arsenalu zvládli odvetu na hřišti Valencie a zahrají si finále Evropské ligy, v němž se střetnou s Chelsea. Kromě samotného zápasu se ale na sociálních sítích probírá i dění před ním.

Centrem pozornosti se stala reportérka Mónica Benaventová, která během rozcvičky dělala prostě jen svoji práci - živý přenos přímo z hrací plochy. Ale právě to se jí stalo osudným.

Reportérku totiž trefil míč odehraný jedním z fotbalistů Arsenalu. A že to musela být opravdu rána, to potvrzují i záběry, které nyní obíhají sociální sítě. Benaventovou úder navíc zastihl zezadu a zcela nepřipravenou.

Reportérce se naštěstí nic vážného nestalo, ještě týž den večer na Twitter umístila fotku sebe sama, na které se usmívá, s tím, že je v pořádku. „Nic co by nevyléčil Ibuprofen," připsala k příspěvku a ukázala tak dávku nadhledu.

bak, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga UEFA 2021/22

Filtr článků - Evropská liga


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..