Živě

To muselo bolet! Reportérka dostala ránu do hlavy přímo během živého přenosu semifinále Evropské ligy

10. května 2019 19:35 - Valencie/Praha

Španělská reportérka GOL TV Mónica Benaventová si z odvety semifinále Evropské ligy mezi Valencií a Arsenalem odnesla celkem bolestivý zážitek. Přímo během živého přenosu ji totiž trefil míč. A soudě dle záběrů to byla opravdu pořádná rána.

 

Twitter: Mónica Benavent

Fotbalisté Arsenalu zvládli odvetu na hřišti Valencie a zahrají si finále Evropské ligy, v němž se střetnou s Chelsea. Kromě samotného zápasu se ale na sociálních sítích probírá i dění před ním.

Centrem pozornosti se stala reportérka Mónica Benaventová, která během rozcvičky dělala prostě jen svoji práci - živý přenos přímo z hrací plochy. Ale právě to se jí stalo osudným.

Reportérku totiž trefil míč odehraný jedním z fotbalistů Arsenalu. A že to musela být opravdu rána, to potvrzují i záběry, které nyní obíhají sociální sítě. Benaventovou úder navíc zastihl zezadu a zcela nepřipravenou.

Reportérce se naštěstí nic vážného nestalo, ještě týž den večer na Twitter umístila fotku sebe sama, na které se usmívá, s tím, že je v pořádku. „Nic co by nevyléčil Ibuprofen," připsala k příspěvku a ukázala tak dávku nadhledu.

bak, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..