Rubriky:

Evropská liga

Před soubojem s Hamburkem se marodka Slavie vyprázdnila

2. prosince 2008 13:06 - PRAHA

Fotbalistům Slavie Praha se před třetím soubojem v základní skupině Poháru UEFA proti Hamburku vyprázdnila marodka. Až na Gianluku Litteriho, který začal rehabilitaci po operaci v Itálii, byli na úterním tréninku trenéru Karlu Jarolímovi k dispozici všichni hráči kádru.

Oproti souboji v Žilině tak bude mít Jarolím ve čtvrtečním zápase v Edenu možnost postavit i trio Šmicer, Tavares a Černý, kteří již odehráli nedělní prvoligový duel v Příbrami. Na zápas přijede přibližně 1500 fanoušků Hamburku, vstupenky jsou stále k dispozici na pokladnách v Edenu.

Utkání bude řídit trojice rozhodčích z Turecka. Hlavní bude Dereli Selcuk a jeho asistenty pak Satman Cem a Baki Tuncay Akkin. Souboje českých celků zatím rozhodčí Selcuk odpískal dva a v obou se radoval soupeř.

V letošním předkole Poháru UEFA řídil Selcuk souboj Liberce se Žilinou, který domácí prohráli 1:2. Na podzim 2005 pískal zápas Poháru UEFA Espaňol Barcelona - FK Teplice, jenž skončil výhrou španělského celku 2:0.

ČTK

Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..