Živě

Tvrdík zuří. Překupník nabízí vstupenky na Arsenal, chce skoro 20 tisíc za kus

15. dubna 2021 06:38 - Praha

Běžní fanoušci Slavie se na čtvrtfinálovou odvetu Evropské ligy s Arsenalem nepodívají. Tribuny zůstávají kvůli koronavirovým restrikcím i nadále zavřené. Několik šťastlivců ale londýnské fotbalisty ve čtvrtek v Edenu přece jen uvidí, z velké části půjde o VIP hosty, sponzory a partnery klubu. Situace se rozhodl využít neznámý překupník. Ten nabízí na internetu hned několik vstupenek, za jednu chce 17 990 korun. Podle šéfa sešívaných Jaroslava Tvrdíka klub situaci řeší.

 

Dylan Martinez, Reuters

Fanoušci si o návštěvě stadionů zatím stále mohou nechat jen zdát. Pro ty sešívané je to škoda o to větší, že v rámci play off Evropské ligy už do Edenu zavítal například slavný Leicester. A ve čtvrtek hostí český mistr další vynikající ostrovní tým.

Úplně prázdno nebude. Slavia ve spolupráci s projektem Cesta ze tmy několik návštěvníků do ochozů vpustí. Všechny osoby na stadionu budou muset mít negativní PCR test. Z velké části půjde o partnery a sponzory klubu.

Několik vstupenek už se přesto dostalo do rukou překupníka. Na situaci upozornil na Twitteru jeden z fanoušků. Toho zajímala cena, za kterou muž vstupenky na bazarovém portálu nabízí. „Cena 1 VIP vstupenky je 17 990 Kč vč DPH," zněla odpověď.

Arsenal musí být v semifinále, hlásá trenér Arteta navzdory trablům, které decimují jeho tým

To se samozřejmě nelíbí nejen příznivcům, kteří se na tribuny nedostanou, ale pochopitelně i Slavii, která několik VIP vstupenek pro návštěvníky připravila.

„Již to vyšetřujeme a vzhledem k velmi omezenému počtu lístků a možností věřím v úspěšný výsledek šetření. A pak bude hodně zle. Tohle je hnus," napsal na Twitter šéf sešívaných Tvrdík.

pb, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga UEFA 2021/22

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.