Co Pekhart? Na poslední chvíli bylo všechno jinak

19. srpna 2021 23:13 - Praha

Fotbalista Legie Varšava Tomáš Pekhart přišel na poslední chvíli o start v úvodním zápase 4. předkola Evropské ligy na Slavii kvůli nešťastnému zranění od spoluhráče. Levý obránce Filip Mladenovič mu při rozcvičce před utkáním v Edenu šlápl na nohu a trenér Czeslaw Michniewicz musel těsně před výkopem udělat změnu v základní sestavě. Kouč Legie zatím netuší, jak vážně je dvaatřicetiletý český reprezentant zraněn.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Pekhart figuroval v zahajovací jedenáctce a mohl si zahrát v Edenu proti klubu, kde vyrostl. Nakonec jej ale v sestavě nahradil Mahir Emreli. "Bylo to nešťastné zranění těsně před zápasem. Tomášovi šlápl na nohu Mladenovič. I když byl Mladenovič sám celý zakrvácený, mohl hrát. Tomáš nikoliv," řekl při on-line tiskové konferenci Michniewicz.

Jehož svěřenci uhráli v Praze před domácí odvetou v příštím týdnu remízu 2:2. Trenér zatím neví, zda bude Pekhart do druhého utkání fit. "Čekáme, až se to vyhodnotí. To zranění může trvat dlouho, ale taky nemusí," dodal Michniewicz.

Trpím. A sebevědomí celého mužstva taktéž, hudroval Trpišovský nad bídou v koncovce

ČTK

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..