Oznámkujte fotbalisty Plzně za výkon v odvetě proti Lyonu

20. března 2014 21:45 - Plzeň

Plzeňští fotbalisté sahali v odvetě osmifinále Evropské ligy po zázraku, nakonec vyhráli 2:1 a na postup do čtvrtfinále jim chyběly ještě dva vstřelené góly. Hráče Viktorie i přes vyřazení vyprovázel bouřlivý potlesk fanoušků, kteří ocenili výborné představení svěřenců trenéra Dušana Uhrina. Výkony jednotlivých hráčů můžete oznámkovat i vy jako ve škole - jednička znamená nejlepší výkon, pětka nejhorší.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Západočeši si tak napravili dojem z posledních nevydařených zápasů. Obzvlášť ve druhém poločase slavného protivníka zatlačili před jeho bránu a připravovali si jednu šanci za druhou. Výtečného brankáře Lopese však ale nakonec překonali jen Daniel Kolář a Stanislav Tecl.

Druhý jmenovaný navíc krátce po své trefě neproměnil pokutový kop, když nastřelil jen tyč, což snahu Plzně o senzační postup přibrzdilo. V dobrém světle se ukázal mimo jiné i Patrik Hrošovský, náhradník za odpočívajícího kapitána Pavla Horvátha.

roj, Sport.cz

Jak hodnotíte výkony fotbalistů Plzně v odvetě osmifinále Evropské ligy proti Lyonu?

Tomáš Hořava

1,7

Marián Čišovský

1,8

David Limberský

2,0

Patrik Hrošovský

2,0

Václav Procházka

2,0

Petr Bolek

2,1

Daniel Kolář

2,3

Radim Řezník

2,3

Tomáš Wágner

2,3

Michal Ďuriš

2,4

Milan Petržela

2,4

Stanislav Tecl

2,4

Marek Bakoš

2,6


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas hostí Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..