Latka: Respektu jsme měli až moc

15. září 2006 08:39 - PRAHA

Až s blížícím se koncem zápasu registroval gólman Tottenhamu Robinson častější přítomnost slávistických fotbalistů před svojí brankou. V první půli totiž byli domácí hodně pasivní, alespoň částečně se začali probírat až po změně stran.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

"Možná jsme ze začátku měli až moc velký respekt ze soupeře," připouštěl obránce Martin Latka, že velká jména na straně Tottenhamu zaskočila slávistický tým s mnoha mladíky, i když hvězdy jako Edgar Davids či Robbie Keane zůstaly na lavičce. "Ale oni mají tak kvalitní kádr, že je v podstatě jedno, kdo je na hřišti," říkal Latka.

České týmy v 1. kole poháru UEFA
Hearts - Sparta
REFERÁT Sparta dvakrát probodla skotská srdce
STŘELEC Tohle byla životní trefa, jásal Kolář
Liberec - CZ Bělehrad
ON-LINE Liberec - CZ Bělehrad
REFERÁT Liberec poveze do Bělehradu dvoubrankový náskok
KANONÝR Záložník Frejlach zažívá báječný podzim
Slavia - Tottenham
ON-LINE Slavia - Tottenham
REFERÁT Slavia bojovala, ale prohrála s Tottenhamem 0:1
TRENÉR Hráli jsme ustrašeně, litoval Jarolím
HRÁČI Latka: Respektu jsme měli až moc
TISK Slávisté ani Tottenham anglický tisk neohromili
Marseille - Ml. Boleslav
REFERÁT Boleslav byla v Marseille neškodná, ale naději má
HRÁČI Mladoboleslavští litovali, že nebyli odvážnější
TISK Marseille odvedla jen nezbytné minimum

V nevděčné pozici se ocitl gólman Matúš Kozáčik. Po necelé půlhodině musel narychlo nahradit zraněného gólmana Vorla. "Ale já byl rozcvičený už před zápasem, v tom nebyl problém," tvrdil slovenský brankář, jenž se krátce po pobytu na hřišti blýskl zákrokem proti hlavičce Chimbondy. "To byl důležitý moment, dostal jsem se do pohody," pochvaloval si. Na gólovou střelu Jenase ale dosáhnout nemohl. "Dával jsem si pozor, abych pokryl co nejvíc prostoru, ale on to trefil k tyči," popisoval rozhodující moment zápasu.

Za čtrnáct dní by musela Slavia podat minimálně o sto procent lepší výkon než včera, pokud chce myslet na účast ve skupině Poháru UEFA. "Když se vyvarujeme chyb, které jsme tady já i ostatní předvedli, šance pořád je," věřil Latka. "Dokázali jsme si, že se s nimi dá hrát," neztrácel naději ani Kozáčik, který se stihl pozdravit i se svým někdejším konkurentem ve slávistické brance Radkem Černým.

Michal Osoba, Právo

Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: