Rubriky:

Evropská liga

Plzeňský Hejda se dostal do ideální sestavy Evropské ligy

23. února 2018 12:17 - Nyon

Plzeňský fotbalista Lukáš Hejda byl zařazen do ideální jedenáctky po odvetných utkáních 2. kola Evropské ligy. UEFA ocenila stopera Viktorie za defenzivní práci při čtvrteční výhře 2:0 nad Partizanem Bělehrad i za přihrávku na úvodní gól.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Hejda čtyřikrát získal míč, třikrát měl dobrý obranný zákrok a vyhrál čtyři vzdušné souboje. Také zaznamenal asistenci při vyřazení Partizanu," uvedla UEFA v hodnocení Hejdova výkonu.

Celkem se v této sezoně Evropské ligy objevilo v ideálních sestavách hned sedm českých hráčů či fotbalistů z českých klubů. V 1. kole skupinových bojů to byl Eduard Sobol ze Slavie, ve 2. kole další slávista Michael Ngadeu a Jan Kopic z Plzně. Ve 4. kole se přidali další hráč Plzně Michael Krmenčík a Michael Lüftner z Kodaně. V 5. kole skupin to byl Josef Hušbauer ze Slavie

Ideální sestava odvet 2. kola podle UEFA:
Anthony Lopes (Lyon) - Michalis Bakakis (AEK Atény), Lukáš Hejda (Plzeň), Bastos (Lazio Řím), Branislav Ivanovič (Zenit Petrohrad) - Felipe Anderson (Lazio Řím), Bruno Fernandes (Sporting Lisabon), Leandro Paredes (Zenit Petrohrad), Marin Tomasov (Astana) - Ciro Immobile (Lazio Řím), Munas Dabbur (Salcburk).
ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..