Čech už trénuje, ale bez míče

12. prosince 2006 08:13 - PRAHA

Po návratu z dovolené v Dubaji, kde byl s manželkou Martinou deset dní, se brankář Chelsea a české fotbalové reprezentace Petr Čech zapojil do tréninku. "Zatím jde o trénink bez míče. Hodně času tráví v posilovně, v bazénu a pod dohledem odborníků dělá vše, aby se mohl co nejrychleji vrátit," prozradil David Trávníček ze společnosti Sport Invest International, která hráče zastupuje.

 

chelseafc.com

Čech se zotavuje po operaci prasklé lebky. Zranění utrpěl po nevybíravém zákroku irského záložníka Hunta z Readingu v ligovém utkání 14. října. V léčbě dělá pokroky, chodí na zápasy Chelsea včetně toho nedělního s Arsenalem. Termín návratu na trávník však zatím není jasný.

V úterý Čech vystoupí v tréninkovém centru klubu v Cobhamu na hodinové tiskové konferenci speciálně pro česká média, což bude jeho první přímý kontakt s novináři. Dosud poskytl rozhovor jen televizní stanici Chelsea, která ho médiím dala k dispozici.

hok, Právo

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.