Rubriky:

Evropské ligy

Eintracht získal po odchodu ofenzivních opor útočníka Dosta

26. srpna 2019 16:16 - Berlín

Nizozemský útočník Bas Dost přestoupil ze Sportingu Lisabon do Eintrachtu Frankfurt, kde by měl pomoci zacelit mezeru po odchodu dvou ofenzivních opor. Třicetiletý bývalý reprezentant, který už v minulosti v německé fotbalové lize odehrál čtyři sezony, podepsal v klubu smlouvu na tři roky.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Semifinalisté uplynulého ročníku Evropské ligy přišli o Luku Joviče a Sébastiena Hallera. Srbský talent zamířil v letní pauze do Realu Madrid, Francouz Haller přestoupil do West Hamu. Na odchodu je podle spekulací médií také Chorvat Ante Rebič.

"Po odchodu Hallera bylo důležité najít adekvátní náhradu, ideálně s velkými zkušenostmi, aby nám mohla hned pomoci. Bas tato kritéria splňuje a navíc má zkušenosti s bundesligou," řekl sportovní ředitel Eintrachtu Fredi Bobic na adresu Dosta, který v letech 2012 až 2016 hrál za Wolfsburg.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.