Rubriky:

Evropské ligy

Záložník Ančic přestupuje z Liberce do Žiliny

27. června 2007 13:56 - ŽILINA

Fotbalový záložník Juraj Ančic po pěti letech končí v Liberci a vrací se zpět na rodné Slovensko, kde se dohodl na tříleté smlouvě s mistrovskou Žilinou vedenou českým koučem Pavlem Vrbou. Informaci přinesly internetové stránky žilinského klubu. Podmínky transferu nebyly zveřejněny.

Pětadvacetiletý ofenzivní středopolař strávil jarní část sezóny na hostování v pražské Spartě, kde zasáhl pouze do tří zápasů, ale přesto se radoval ze zisku mistrovského titulu. Po skončení ligového ročníku se sice vrátil do Liberce, s nímž slavil titul v předminulé sezóně, ale vzápětí severočeský klub opustil a rozhodl se zamířit do Žiliny, kde v úterý úspěšně absolvoval zdravotní testy.

V české lize odehrál Ančic 79 zápasů a vstřelil dvě branky, v posledních dvou sezónách jej v rozletu přibrzdilo vážné zranění kolena.

ČTK

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.