Rubriky:

Evropské ligy

Americký fotbalista Dest odjel ze soustředění Ajaxu kvůli napětí na Blízkém východě

9. ledna 2020 14:06 - Amsterdam

Americký fotbalový reprezentant Sergiňo Dest opustil soustředění Ajaxu Amsterodam v Kataru. Kvůli napětí na Blízkém východě se devatenáctiletý obránce necítil na přípravném kempu dobře a klub jeho žádosti o předčasný odjezd vyhověl. V dalších dnech bude Dest trénovat s juniorkou Ajaxu v Amsterodamu.

 

Twitter

Rodák z nizozemského Almere požádal o uvolnění ze soustředění den poté, co Írán odpálil rakety na dvě irácké základny s americkými vojáky. Šlo o odplatu za zabití íránského generála Kásema Solejmáního.

Ajax není zdaleka jediným evropským týmem, který vyrazil v zimní pauze do Kataru. Zemi, která bude v roce 2022 hostit mistrovství světa, si vybraly pro přípravu například Bayern Mnichov, Bruggy, PSV Eindhoven, Salcburk či Zenit Petrohrad.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.