Rubriky:

Evropské ligy

Peruánský útočník Farfán se nakazil koronavirem

17. května 2020 08:44 - Moskva

Bývalý dlouholetý fotbalista Schalke Jefferson Farfán se nakazil koronavirem. Pětatřicetiletý peruánský útočník, jenž aktuálně působí v Lokomotivu Moskva, nemusel do nemocnice a je v dobrém zdravotním stavu.

 

Twitter@ActuFoot_

"Všichni Peruánci ti posílají sílu, kanonýre!" uvedl twitterový účet peruánské reprezentace, za kterou Farfán odehrál 95 zápasů a vstřelil 27 gólů.

"Díkybohu se cítím skvěle, silný a klidný. Jsem pro jistotu v izolaci doma v karanténě, jsem ale spokojený, koukám na fotbal a i vím, že se mi daří dobře," uvedl na instagramu Farfán, jenž zůstal v Moskvě. Za Lokomotiv hraje od roku 2017 a v první sezoně mu pomohl k mistrovskému titulu. Ten slavil také čtyřikrát během působení v Eindhovenu, v dresu Schalke získal Německý pohár.

Sezona ruské ligy byla kvůli koronaviru přerušená osm kol před koncem a měla by se rozběhnout 21. června. Lokomotiv je druhý v tabulce s odstupem devíti bodů za Petrohradem.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.