Rubriky:

Evropské ligy

Celtic zřejmě nedoplatí přestup Mišůna a vrátí ho Příbrami

4. ledna 2011 16:36 - PRAHA

Český fotbalista Milan Mišůn po dvou letech možná skončí v Celtiku Glasgow. Lídr skotské ligy se rozhodl využít klauzuli ve smlouvě s Příbramí a nehodlá doplatit stanovenou smluvní částku. Člen širšího kádru reprezentace do 21 let by tak znovu patřil Příbrami, jejímž je odchovancem.

"Je to trochu zarážející. Ještě na schůzce 30. srpna nás trenér Neil Lennon ujišťoval, že pro Celtic je Milan třetím stoperem a že částku za něj stoprocentně doplatí, protože o něj moc stojí," řekl hráčův agent Ondrej Chovanec. "Nyní bude Celtic jednat s Příbramí, zda částku přeci jen doplatí, či zda bude Příbram jednat s třetí stranou o Milanově přestupu," dodal.

Dvacetiletý Mišůn přišel do Celtiku v zimě 2009. Po půlroce měl našlápnuto do hlavního kádru, přibrzdilo ho však zranění. Po něm čekal na šanci marně. Na hostování ho chtěly anglické druholigové celky Watford či Middlesborough, které ho dlouhodobě sledují. "Zájem registruji i z Německa, ale také z české ligy," dodal Chovanec.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.