Baroš gólem z penalty přispěl k výhře Galatasary v turecké lize

Český fotbalový útočník Milan Baroš si v pondělí připsal devátou branku v letošním ročníku turecké ligy. V dresu svého týmu Galatasaray Istanbul skóroval z penalty v zápase s posledním týmem soutěže Kasimpasou. Favorit utkání nakonec vyhrál 3:1, další branky obstarali Stancu a Cetin.

Milan Baroš v reprezentačním dresu

Milan Baroš sledoval začátek zápasu jen na lavičce náhradníků, na hřiště se dostal až v 58. minutě po vystřídání Kurtuluse. A hned po dvou minutách pobytu na hřišti dostal důvěru při kopu penalty, kterou suverénně proměnil. Galatasaray se tak znovu dostal do vedení.

Na konečných 3:1 upravil proti nejhoršímu celku turecké ligy v 81. minutě Cetin. Český reprezentant Baroš ještě v závěru zápasu stihl obdržet žlutou kartu.