Teplický stoper Hošek jde na hostování s opcí do Cracovie Krakov

31. srpna 2011 21:06 - TEPLICE

lista Jan Hošek odchází z Teplic na hostování do polského klubu Cracovia Krakov. Součástí kontraktu mladého stopera je i opce na přestup. Informovaly o tom webové stránky Teplic, finanční podrobnosti zveřejněny nebyly.

 

Libor Zavoral, ČTK

Hošek byl členem reprezentace do 21 let, která získala bronz na ME, příliš štěstí mu to ale nepřineslo. Šampionát proseděl na lavičce a pak kvůli tréninkovému manku přišel i o místo v sestavě Teplic.

V nové sezóně ještě neodehrál ani jeden zápas. Na sever Čech přišel před rokem ze Slavie jako náhrada za Martina Kleina, který tehdy odešel do Turecka.

"Krakov je v polské Ekstraklase poslední a díky přestupům se chce odpoutat ode dna tabulky. O Hoška byl zájem také ze slovenské Žiliny," citoval klubový web sportovního manažera Pavla Verbíře.

Přestup v poslední den polského přestupního termínu prý byl velmi hektický. "Musel ještě dnes absolvovat zdravotní testy, ale vše se zvládlo dotáhnout," dodal Verbíř.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.