WAREGEM/PRAHA

Co si tak asi Teddy Chevalier mohl říkat. Jsem nemehlo! Ale spíše ještě něco ostřejšího ze sebe sypal útočník Waregemu. A také se chytil za hlavu a otočil. Viděl, že vše pokazil. Až ruch v hledišti ho upozornil, že se děje cosi nezvyklého.

Tom De Sutter (vlevo) oslavuje gól Anderlechtu proti Sivassporu

Šourák, který Chevalier vyslal na brankáře Silvia Prota z Anderlechtu, skončil v síti. Jakoby tomu ani nikdo nechtěl věřit. Gólman byl za troubu. Waregem vedl v 66. minutě utkání belgické ligy už 2:0.

Lépe se utkání pro domácí nemohlo vyvíjet. Favorit byl nalomený. Brankářův kiks byl z kategorie málo vídaných, ale jeho spoluhráči za to v poslední desetiminutovce vzali a povedl se jim dokonalý obrat.

Na konci utkání byl po trefách mezi 84. a 88. minutou na ukazateli skóre stav 3:2 pro bruselského lídra ligy. A jásat mohl i Proto.