Živě

Kdepak Neapol. Vaclík už má jasno, píší zahraniční média

10. července 2021 14:56 - Praha

Už je to na spadnutí. Nový kontrakt má být realitou nejspíš v neděli. Český reprezentační gólman Tomáš Vaclík bude po konci v Seville chytat za Olympiakos. Alespoň to tvrdí řecká média. Původně se ve spojitosti s ním mluvilo o přestupu do Realu a hlavně Neapole.

 

Carl Recine, Reuters

V pátek večer ještě pro Českou televizi Vaclík odmítal potvrdit, že má nové angažmá. Během víkendu, kdy by měl absolvovat i lékařskou prohlídku, by ale mělo být vše dořešeno a podepsáno.

Dvaatřicetiletý gólman na sebe pozitivně upozornil během stále ještě probíhajícího ME. K Seville, s níž kdysi ovládl Evropskou ligu, už ho nic neváže, je volným hráčem.

Vaclík by podle italských médií po konci v Seville mohl po ME zamířit do Neapole

Co v jeho rozmýšlení rozhodlo pro řecký velkoklub? V Neapoli by neměl jistý post jedničky, v Olympiakosu k tomu podle webu sport24.gr má mnohem blíže.

Zprávy o odchodu Vaclíka do týmu aktuálního mistra Řecka potvrzují i španělská média.

nik, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.