Triumf na olympiádě! A hned po něm také přestup

9. srpna 2021 08:19 - Petrohrad

Triumfoval na hrách a může se radovat z dalšího důležitého momentu v kariéře. Brazilský fotbalista Claudinho krátce po zisku zlata na olympiádě v Japonsku může hlásit stěhování do Zenitu Petrohrad. Ruský klub za záložníka zaplatí podle internetových zdrojů pořádný balík - 15 milionů eur. Claudinho přitom ještě v Evropě nehrál, do nového působiště jde z klubu Bragantino.

 

Thomas Peter, Reuters

Brazilci dotáhli své snažení na olympiádě k obhájení zlatých medailí. K triumfu je táhl hvězdný kanonýr Richarlison z Evertonu, ale i zkušení Dani Alves a Diego Carlos, po jejich boku se parádními výkony prezentoval i Claudinho, který jako jeden z mála ve výběru Kanárků působil dosud jen na brazilské scéně.

V Petrohradu může nastupovat mj. po boku krajan Malcoma, který taktéž hrál na olympiádě, kde Brazilci na závěr pokořili i španělský výběr nabitý hvězdami.

https://www.facebook.com/FotbalZpravy/posts/1735166153351024

Brazilští fotbalisté obhájili olympijské zlato

„Očekáváme, že Claudinho posílí středovou linii a útočnou sílu Zenitu, dodá týmu variabilitu a dynamiku," uvedl na facebooku generální ředitel Zenitu Alexander Medveděv.

Brazilským fotbalistům hrozí trest za to, že nenosili oblečení výpravy

vap, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.