Pekhart po zranění z Edenu nechyběl na tréninku Legie

23. srpna 2021 22:10

Útočník Tomáš Pekhart se zapojil do pondělního tréninku fotbalistů Legie Varšava, kteří si po úvodním utkání 4. předkola Evropské ligy na Slavii užili třídenní volno. Český reprezentant utrpěl ve čtvrtek v Edenu při rozcvičce výron v kotníku. Zápas, který skončil 2:2, sledoval pouze z tribuny.

 

legia.com

Legia si odložila nedělní ligový zápas s týmem Termalica Nieciecza a svěřenci Czeslawa Michniewicze dostali po utkání se Slavií tři dny na odpočinek. Pekhartův stav se za tu dobu zlepšil natolik, že mohl opět vyběhnout na trávník.

V polských médiích se přitom dál spekuluje o jeho možném odchodu. Dvaatřicetiletý nejlepší střelec uplynulého ročníku polské ligy má údajně nabídky ze Saúdské Arábie, Kataru a Spojených arabských emirátů.

Legia má za bývalého hráče Slavie, Sparty, Jablonce, Norimberku či AEK Atény požadovat dva miliony eur.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.