Živě

Barošovy dny v Turecku jsou zřejmě sečteny. V Galatasarayi už nesedí ani na lavičce

3. října 2012 11:20 - Praha

Dny Milana Baroše v Istanbulu jsou dost možná sečteny. V úterním utkání Ligy mistrů Galatasaray - Braga (0:2) neseděl český útočník ani na lavičce náhradníků. Podle deníku Sport se do Istanbulu chystá odletět hráčův agent Pavel Paska, aby složitou situaci řešil.

 

Profimedia.cz

Už dlouho se spekuluje, že turecký klub odmítá Barošovi platit v přepočtu sedmdesát miliónů korun ročně a snaží se ho všemožně prodat. Jenže o útočníka jeho kvalit a požadavků není zájem.

Rodákovi z Vigantic vyprší v Galatasarayi smlouva až za 12 měsíců a od majitele klubu už dostal nabídku, že když sám odejde, nebude po něm požadovat odstupné. Jenže o tom prý Baroš nechce ani slyšet a lukrativního kontraktu se drží jako klíště. Trvá na tom, že půjde jen tehdy, když dostane mzdu za celý zbývající rok.

Naposledy bývalý český reprezentant nastoupil k zápasu před čtyřmi měsíci, v červnu ve čtvrtfinále Eura proti Portugalsku.

ras, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.