Živě

VIDEO: Ošklivý šlapák přímo do rozkroku! Nizozemec Kuijt málem přišel o své mužství

3. března 2014 15:54 - Istanbul

Pořádnou dávku neúcty k soupeři předvedl fotbalista Jean Jacques Gosso z tureckého týmu Genclerbirligi. Rodák z Pobřeží slonoviny hrubě šlápl svému soupeři Dirku Kuijtovi z Fenerbahce přímo do rozkroku a z celého incidentu navíc vyvázl bez trestu.

Odporný zákrok třicetiletého fotbalisty hlavní rozhodčí neviděl. Gosso zbaběle využil chvíle, kdy Kuijt po souboji o míč spadl na trávník. Známý nizozemský fotbalista se pochopitelně okamžitě svíjel v děsivých bolestech.

Trauma z ošklivého faulu si na tribuně prožila i Kuijtova manželka Gertruda. Gossův hrubý zákrok snad nebude mít vliv na jejich rodinnou idylku, Kuijt nakonec zápas dohrál a radoval se z výhry 2:0.

jis, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.