VIDEO: Odvážné zakončení v irském balení. Mladík uhranul diváky neobvyklým kouskem

23. dubna 2014 16:27 - Drogheda

Takovému kousku bezpochyby s chutí zatleskáte a je jedno, kterému mužstvu v tu chvíli fandíte. Jednadvacetiletý fotbalista Chris Ferrester ohromil diváky v irské lize výstavní trefou, když takřka z poloviny hřiště přeloboval z voleje protivníkova brankáře.

Mladý záložník ve službách St. Patrick´s se v irské nejvyšší soutěži postaral možná o nejhezčí gól sezóny. Běžela 41. minuta a jeho tým vedl na půdě Droghedy 1:0. Po hlavičce jednoho ze soupeřových borců se nedaleko středového kruhu odhodlal Forrester k odvážnému zakončení, které kupodivu slavilo úspěch.

Rodák z Dublinu napálil balón ze vzduchu přímo na bránu a dokonale tím zaskočil gólmana Davida Ryana, jenž se po míči marně natahoval.

St. Patrick´s nakonec zvítězil v utkání 4:0 a po odehraných devíti kolech drží v tabulce třetí místo s dvoubodovým mankem na vedoucí Cork City. Drogheda ztrácí na aktuálního lídra z páté příčky osm bodů.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.