Rubriky:

Evropské ligy

Ibrahimovicovi zkrátili ve Francii trest

17. dubna 2015 21:47 - Paříž

Fotbalisté Paris Saint-Germain budou mít svého hvězdného útočníka Zlatana Ibrahimovice k dispozici o jeden zápas dřív oproti původnímu trestu. Vedení francouzské ligy přijalo doporučení národního olympijského výboru, k němuž se klub odvolal, a zkrátilo Švédův distanc za kritiku rozhodčího ze čtyř utkání na tři.

 

Benoit Tessier, Reuters

Ibrahimovic dostal čtyřzápasový distanc minulý týden za výroky po březnové porážce 2:3 s Bordeaux. Při odchodu do šatny křičel na sudího, že "během patnácti let ještě neviděl horšího rozhodčího" a že "tahle pos...á země si nezaslouží PSG".

Třiatřicetiletý Ibrahimovic bude chybět svému týmu v zápasech proti Nice, Lille a Metám. Do sestavy se může vrátit 2. května na hřišti Nantes. Úřadující mistři PSG ztrácejí aktuálně dva body na vedoucí Lyon, mají však zápas k dobru.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.