Asteras - AEK Atény 3:2Pekhart se blýskl v řecké lize. Dal dva góly, přesto s AEK výhru neslavil

Tripolis

Český útočník Tomáš Pekhart z AEK Atény vstřelil v řecké fotbalové lize dvě branky, přesto po sobotním duelu v Tripolisu výhru neslavil. Jeho tým v oslabení prohrál na hřišti Asterasu 2:3.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Tomáš Pekhart vstřelil v řecké lize dva gólyVideo: sntv

Pekhart ve 36. minutě otevřel skóre a po dvou gólech domácích v 68. minutě vyrovnal na 2:2. Potom byl po dvou žlutých kartách vyloučen jeho spoluhráč Vranjes a Asteras v závěru přesilovku využil.

Sedmadvacetiletý Pekhart si v této sezóně vylepšil bilanci na čtyři ligové a sedm soutěžních gólů. AEK je v tabulce po neúplném čtrnáctém kole na pátém místě.

Řecká liga, 2. kolo:
Asteras Tripolis - AEK Atény 3:2 (0:1)
Branky: 49. Stanisavljevič, 66. Igor, 81. Tsoukalas - 36. a 68. Pekhart. ČK: Vranjes (AEK).
Atromitos - Levadiakos 2:0 (1:0)
Branky: 25. a 90. Tonso.