Chelsea zřejmě v pondělí oznámí angažování Ballacka

14. května 2006 14:55 - LONDÝN

Londýnská Chelsea na pondělí svolala tiskovou konferenci, na níž zřejmě jako novou posilu představí Michaela Ballacka. Očekávaný přestup německého záložníka, kterému skončila smlouva v Bayernu Mnichov, by funkcionáři v neděli měli definitivně dotáhnout.

Kapitán německé fotbalové reprezentace se tak stane v týmu úřadujícího dvojnásobného anglického mistra novým spoluhráčem gólmana Petra Čecha.

Ballack v sobotu odehrál poslední zápas v dresu německého velkoklubu a nezažil příjemné loučení, když ho fanoušci v Allianz Areně vypískali. Během čtyřletého působení v Bayernu přitom klubu pomohl ke třem titulům a stejnému počtu triumfů v Německém poháru.

Podle zákulisních informací se Ballack v Chelsea dohodl na čtyřleté smlouvě a generální manažer Bayernu Uli Hoeness ho obvinil, že odešel kvůli penězům.

Z reakce fanoušků mnichovského klubu byl fotbalista rozladěný. "Vždycky jsem se snažil odvádět poctivou práci, a to by mělo být oceněno. Chci novou výzvu. Musím přijmout trochu pískotu. Ukazuje to, že jsem tady byl důležitým hráčem, ale bolí to," uvedl devětadvacetiletý středopolař.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: