Capello by Juventus ve druhé lize netrénoval

2. června 2006 14:50 - TURÍN

Pokud by Juventus Turín kvůli korupční aféře sestoupil z italské fotbalové ligy, trenér Fabio Capello by v klubu nezůstal. Podle italského listu Gazzetta dello Sport řekl kouč klubovému šéfovi Carlu Sant'Albanovi, že bude tým trénovat jen v Serii A. Mistrovskému týmu hrozí sestup z nejvyšší soutěže kvůli ovlivňování nasazování rozhodčích, z něhož bývalé vedení klubu usvědčují telefonní odposlechy.

Gazzetta dello Sport se pustila do úvah, co by se v případě pádu Juventusu stalo s největšími hvězdami týmu. Český záložník Pavel Nedvěd by prý pomýšlel na konec kariéry a v Realu Madrid by našla angažmá čtveřice Fabio Cannavaro, Gianluca Zambrotta, Emerson a Zlatan Ibrahimovic. Odešli by rovněž Francouzi David Trezeguet, Patrick Vieira a Lilian Thuram.

Do Realu Madrid možná zamíří i Capello, ale to záleží na výsledku červencových prezidentských voleb ve španělském klubu. Jeden z kandidátů Ramon Calderón totiž slíbil, že ho do klubu přivede v případě svého úspěchu ve volbách.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: