Aston Villa potvrdila zájem Hamburku o Baroše

5. července 2006 16:27 - BIRMINGHAM

Vedení anglického fotbalového celku Aston Villa dnes potvrdilo, že se o českého útočníka Milana Baroše zajímá německý Hamburk. Britský tisk v úterý citoval sportovního ředitele Hamburku Dietmara Beiersdorfera, který tvrdil, že má o Baroše velký zájem. Prý za něho nabízí osm milionů liber (asi 330 milionů korun).

 

PRÁVO/Václav Jirsa

"Je pravda, že jsme měli předběžné jednání s Hamburkem, ale nic víc," řekl pro oficiální stránky klubu předseda birminghamského klubu Doug Ellis. Zároveň však trvá na tom, že Baroš o odchodu neuvažuje. "Milan má u nás ještě dvouletou smlouvu a jeho agent nás i přes zájem z Německa ujistil, že je u nás Milan spokojený a neuvažuje o odchodu," dodal.

Čtyřiadvacetiletý český reprezentant byl v minulé sezóně nejlepším střelcem klubu, když se trefil dvanáctkrát, ovšem i přesto nebyl se svými výkony spokojen. Také klub od něho očekával více, proto se spekuluje o jeho možném odchodu.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: