Rubriky:

Evropské ligy

Živě

Fotbalista Smékal odchází z Ostravy na hostování do Senice

20. července 2017 13:33 - Ostrava

Český mládežnický fotbalový reprezentant Dominik Smékal odchází z Ostravy na hostování do Senice. Devatenáctiletý útočník bude v prvoligovém slovenském klubu hostovat do konce podzimní části sezóny.

 

www.fcb.cz

Ofenzivní hráč, který dva roky strávil v Interu Milán, by se momentálně v Baníku těžko dostával v konkurenci Milana Baroše nebo Tomáše Poznara do sestavy. "Nemá smysl, abychom ho tady drželi v juniorce. To by mu nic nedalo. V Senici má ideální možnost zvyknout si na prvoligové tempo mužského fotbalu," řekl sportovní ředitel Baníku Dušan Vrťo.

Ostravané podobnou cestu zvolili už na jaře v případě útočníka a kapitána reprezentační devatenáctky Ondřeje Šašinky. "Osvědčilo se nám to," řekl Vrťo.

Baník by měl brzy zúžit kádr i o záložníka české devatenáctky a bronzového medailistu z nedávného mistrovství Evropy v Gruzii Ondřeje Chvěju, který by měl hostovat v druholigovém Frýdku-Místku.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.