Rubriky:

Evropské ligy

Všichni zranění z fotbalu v Amiens jsou z nemocnice doma

1. října 2017 22:12 - Paříž

Všech 29 lidí, kteří byli zraněni při sobotním duelu francouzské fotbalové ligy mezi domácím Amiens a Lille, už je z nemocnice doma. V neděli bylo propuštěno zbývajících šest fanoušků, pod kterými se zřítil plot. Utkání bylo poté předčasně ukončeno a dohraje se v náhradním termínu.

 

Uncredited, ČTK/AP

Neštěstí se stalo v 15. minutě, když hostující Fado Ballo Touré poslal Lille do vedení. Při oslavách se fanoušci natlačili na plot oddělující jejich sektor od hrací plochy a bariéra nápor nevydržela. Na tři desítky diváků nekontrolovaně dopadly na zem z výšky zhruba dvou metrů.

Stadion Amiens prochází po postupu klubu do nejvyšší soutěže postupnou rekonstrukcí, která se postiženého sektoru zatím nedotkla. Šestnáctému týmu tabulky hrozí po přezkoumání nehody pokuta, částečné či úplné uzavření stadiónu nebo odpočet bodů.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.