Bleskový uragán skolil lídra. Volej pro kameru rozhodl šlágr

Amsterdam

Utrpěli teprve druhou porážku v soutěži, a tak by se zdálo, že se nic zásadního nestalo. Fotbalisté Eindhovenu ovšem nesouhlasí. Vždyť dostali nabančeno 0:3 na hřišti Ajaxu Amsterdam ve víkendovém šlágru nizozemské ligy. Fotbalisté PSV tabulku nadále vedou, nicméně tři branky inkasované během pouhých dvanácti minut je nectí. V přiloženém videu se můžete na bleskový gólový uragán podívat.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Sestřih utkání Ajax - EindhovenVideo: sntv

Zatím jsou v tabulce třetí, ale chtějí výš. Výrazná výhra nad lídrem je pro fotbalisty Ajaxu důležitým počinem.

Po bezbrankovém poločase o ní domácí rozhodli třemi góly od 61. do 73. minuty. Vítěznou trefu si připsal útočník David Neres, jehož cizelérský volej vynikne zvláště při pohledu zadní kamery, na niž zacílil.