Rubriky:

Gól snů

Živě

A vítězem je...Úchvatná bomba do šibenice! Jeden z činovníků vběhl slavit až na hřiště

25. června 2017 18:52 - Praha

Výhra o parník! Parádní trefa Filipa Henzla ze Spartaku Chrastava z dobrých 25 metrů přímo do šibenice uchvátila fanoušky hlasující v anketě o Gól snů výkonnostního fotbalu za třetí červnový týden. Až za lahůdkovou trefou odchovance Slovanu Liberec skončili i renomovaní bývalí ligoví hráči Petr Švancara či historicky první střelec gólu Slavie v Lize mistrů Zdeněk Šenkeřík.

Fortuna Gól snů, Sport.cz

Pro Henzlovu trefu v utkání divize C, kterou ze samé radosti jeden z činovníků klubu vběhl slavit přímo na trávník, hlasovalo plných 50 procent z bezmála třech tisícovek účastníků ankety. Švancara skončil s velkým odstupem druhý, za technickou střelu šajtlí si vysloužil nejvyšší ocenění jen u necelých 16ti procent respondentů.

Chrastavský střelec Henzl se tak připojil k Josefu Turkovi z SK Střešovice 11, který bodoval v anketě za první červnový týden, a Davidu Blahovi z SK Boršice, jenž ovládl hlasování o týden později. Kdo z této trojice bude králem ankety za měsíc červen?

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů od ČFL po krajské přebory na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

Fortuna Gól snů
Soutěž probíhá na Sport.cz od března do listopadu.
Každé pondělí bude na Sport.cz zveřejněna šestičlenná nominace na gól týdne. Hlasuje se od pondělí do soboty a vítězný gól se bude následně ucházet o nejhezčí branku měsíce.
Z osmi hracích měsíců vzejde osm gólů měsíce, z nichž čtenáři vyberou nejhezčí gól roku.
Góly najdete na Sport.cz a Facebooku Gól snů.
mm, Sport.cz

Časová osa: Gól snů

Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.