Rubriky:

Gól snů

Brazilské kličky v české divizi, hitparádu doplňují bomby a mazácká patička

29. srpna 2017 12:17 - Praha

Vyhlášený šutér Robert Lewandowski překonal českého gólmana Pavlenku precizní patičkou, které se rychle rozletěla do světa. Stejná paráda ovšem byla o víkendu k vidění také v české divizi a nechybí v populární anketě o nejhezčí gól ze soutěží výkonnostního fotbalu. Hitparáda nabízí také skvostný slalom a přehlídku výstavních bomb ze střední a větší vzdálenosti.

Fortuna Gól snů

Vítězem ankety za druhý srpnový víkend se stal Daniel Keprt z SK Olympia Ráječko.

A už je tady další díl nového projektu Fortuna Gól snů, který zahrnuje soutěže od ČFL po krajské přebory.

Fortuna Gól snů - 3. srpnový víkend. Která trefa je nejhezčí?
Adam Zavřel (MFK Chrudim B) - Blížíte se k brance a máte čtyři obránce před sebou? Recept by se našel. Pak se opřete do míče a pošlete ho rovnou do šibenice! Výsledkem pak může být paráda jako v pardubickém přeboru.
Jakub Chudárek (SFK ELKO Holešov) - Ty vole, pěkná, hodnotí kdosi blízko kamery... Není divu. Záložník ze zlínského přeboru po převzetí míče na nic nečekal a z dálky ho poslal rovnou do horního růžku.
Marek Malák (TJ Sokol Libiš) - Jeho tým si ve středočeském přeboru v Semicích zastřílel. Záložníkova rána byla ozdobou. Míč poskakoval, tak si ho přendal z pravé na levou a práskl rovnou do sítě...
Jan Šimáček (FC Velké Meziříčí) - Host z ligové Jihlavy se v MSFL předvedl. Soupeř nedokázal míč odvrátit do bezpečí, a tak ho obránce číhající před šestnáctkou ukořistil a prudkým volejem poslal na místo určení...
Musa Ansuma (FC Hořovicko) - Rodák z Ghany působil před lety v Mostě, o start v první lize ho ovšem připravilo rok a půl dlouhé zranění. V divizi A teď skóroval mazáckou patičkou, kterou oslavil rozverným tanečkem.
Tomáš Sodomka (AFK Tišnov) - Jako by kmenového hráče Zbrojovky Brno inspiroval v divizi D žlutý brazilský dres. Mladý útočník předvedl slalom přes čtyři obránce a skvělou akci korunoval jistým zakončením.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů těchto soutěží na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

A tady už je nová šestice uchazečů o váš hlas.

dos, Sport.cz

Fortuna Gól snů - 3. srpnový víkend. Která trefa je nejhezčí?


Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.