Rubriky:

Gól snů

Vichřice zanesla míč do šibenice! Porazí kuriozita lahůdkové souhry?

31. října 2017 14:21 - Praha

Následky víkendové vichřice jsou mnohde patrné ještě dnes. Zuřivý živel úřadoval i na hřišti a třeba centrovaný míč z přímého kopu zanesl přesně do šibenice. Nevídaná kuriozita kandiduje v dalším dílu populární ankety o nejhezčí gól ze soutěží výkonnostního fotbalu. Hitparáda nabízí také dvě skvělé souhry a tři další efektní trefy do černého.

Fortuna Gól snů

Vítězem ankety za čtvrtý říjnový víkend se stal Radim Straňák z TJ Spartak Hluk.

A už je tady další díl nového projektu Fortuna Gól snů, který zahrnuje soutěže od ČFL po krajské přebory.

Fortuna Gól snů - 5. říjnový víkend. Která trefa je nejhezčí?
Radek Šimek (FC Horky nad Jizerou) - Třiatřicetiletý odchovanec FK Mladá Boleslav korunoval parádní souhru ve středočeském přeboru. Nadýchaný centr do vápna a bum přesný volej z penalty...
Paris Purzitidis (FK Šumperk) - Divize D nabídla souhru ještě propracovanější. Rohový kop, prodloužení hlavou před branku a tam nůžky od břevna do brány. Autorem gólu je 21letý bývalý obránce Uničova.
Marek Sirotek (Tatran Sedlčany) - Reprezentant divize A. Dvaadvacetiletý záložník, který prošel Příbramí si nejprve zpracoval skákavý míč, pak ho z rohu šestnáctky křížem napálil do sítě.
Radim Dvořák (TJ Tatran Rousínov) - Příznivec Liverpoolu v jihomoravském přeboru předvedl, jak si poradit v nouzi. Z vápna sice zády k brance vycouval, pak se ale otočil a práskl balon rovnou do šibenice...
Petr Kaspřák (SK Boršice) - Zkušený odchovanec ostravského Baníku prošel rukama Pavla Vrby, s Nitrou si zahrál předkolo Poháru UEFA. Obránce teď ve zlínském přeboru vystřihl zdálky klasického Angličana.
Michal Brůžek (TJ Sokol Želeč) - Jihočeský přebor zažil hříčku přírody. Sedmadvacetiletý útočník z přímého kopu centroval, ale vichřice zanesla míč rovnou do šibenice... Autor gólu soutěžil v anketě již v dubnu.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů těchto soutěží na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

A tady už je nová šestice uchazečů o váš hlas.

dos, Sport.cz

Fortuna Gól snů - 5. říjnový víkend. Která trefa je nejhezčí?


Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.