Rubriky:

Španělsko

Ronaldo je ve slevě. A Juventus už stojí ve frontě

3. července 2018 13:33 - Madrid/Praha

Stát se tohle v supermarketu, lidé by se nejspíš poprali. Každý by ho chtěl jen pro sebe. Na fotbalovém trhu, zdá se, bude brzy také pořádně rušno. Real Madrid totiž snížil výstupní klauzuli jedné ze svých největších hvězd - Cristianu Ronaldovi. A to dost zásadně. Z 886 miliónů liber na 106 miliónů. No nekupte ho, vždyť je CR7 vlastně za hubičku, tedy přesněji za tři miliardy a skoro sto miliónů... A první zájemce už se hlásí, Ronalda chce Juventus.

 

Ricardo Moraes, Reuters

Už je to tady. Bílý balet se v létě chystá uvolnit Cristiana Ronalda. Píše se o tom v celém světě. Spekulace ale nabírají poměrně konkrétní obrysy a zdá se, že by Portugalec mohl vyměnit Bílý balet za Starou dámu z Turína. Ronaldo přitom možnost svého přestupu ohlásil hned po triumfu Realu v Lize mistrů.

Třiatřicetiletý ofenzivní klenot a jeden z nejlepších hráčů světa je v Realu devět let a rád by našel novou výzvu. A nejspíš i novou a podstatně lepší smlouvu. Na ní se nedohodl s prezidentem Realu Florentinem Pérezem. Podle španělského listu Marca se chystá do hry vstoupit Juventus, který je připravený udělat všechno pro to, aby vyhrál Ligu mistrů. A legendární značce CR7 chce nabídnout půl miliónu liber týdně. V Realu bere podstatně méně, ale smlouvu má v klubu až do roku 2021.

Zájem o hvězdu má i francouzský PSG. Jenže tam jen klub v kleštích dodržení regulí finančního Fair Play, takže si nejspíš na Portugalce bude muset nechat zajít chuť. Zvláště když už francouzský gigant angažoval brankáře Gianluigiho Buffona.

rjm, Sport.cz

Odejde Cristiano Ronaldo z Realu Madrid?


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..