Sevilla - Getafe 0:2Vaclíka nechali spoluhráči na holičkách, Sevilla prohrála podruhé za sebou

Sevilla

Fotbalisté Sevilly s Tomášem Vaclíkem v brance podruhé za sebou ve španělské lize prohráli, tentokrát doma podlehli 0:2 Getafe a jsou po 4. kole jedenáctí v tabulce. Reprezentačního gólmana dvakrát nechali spoluhráči na holičkách, s inkasovanými góly moc dělat nemohl.

Brankář Sevilly Tomáš Vaclík.

Domácí chtěli napravit prohrané derby s Betisem, jenže už ve 4. minutě selhali v obraně. Ángel Rodríguez si naběhl na kolmici za obranu a obstřelil vybíhajícího Vaclíka. Domácí pak zahodili velkou šanci a gól jim nebyl uznán kvůli spornému ofsajdu.

Naopak ve 38. minutě opět přišla velká chyba Sevilly. Po ztrátě míče před vlastním vápnem jeden z obránců srazil míč přímo do běhu Rodríguezovi, který měl před sebou polovinu prázdné branky a přidal snadný druhý gól.

Vaclík pak ještě skvěle vychytal Portilla, jeho týmu nebyla uznána další branka a Nolito zahodil velkou šanci stejně jako André Silva.