Alavés - Real Madrid 1:0Šok pro Real! Alavés si zajistil výhru v páté minutě nastavení

Madrid

Fotbalisté Realu Madrid podlehli v 8. kole španělské ligy Alavésu na jeho hřišti 0:1 a čekají na vítězství už čtyři soutěžní zápasy. Stejný počet utkání čekají i na vstřelenou branku, což je jejich nejdelší střelecký půst od roku 1985.

Hráči Alavése se radují z gólu proti Realu. Autor branky Manu Garcia není na snímku.

Oproti zápasu v Lize mistrů na půdě CSKA Moskva se do základní sestavy Realu vrátili Bale, Modrič nebo kapitán Ramos. "Bílý balet" si přes velkou převahu v držení míče mnoho šancí nevytvořil, naopak v 77. minutě jen těsně minul branku domácí útočník Jony.

O výsledku rozhodla akce z páté minuty nastavení, kdy Courtois nedosáhl na centr po rohovém kopu a míč dopravil do branky střídající García. Alavés potvrdil skvělý vstup do soutěže a v čele tabulky bodově dohnal Real i Barcelonu.

Gironě nepomohly ani dvě branky nejlepšího střelce soutěže Stuaniho, Eibaru doma podlehla 2:3. Levante vyhrálo 1:0 v Getafe a připsalo si druhou výhru za sebou.

Španělská fotbalová liga - 8. kolo:
Girona - Eibar 2:3 (40. a 42. Stuani - 12. Charles z pen., 45.+4 Arbilla, 72. Enrich)
Getafe - Levante 0:1 (60. Bardhi)
Alavés - Real Madrid 1:0 (90.+5 García)
Leganés - Vallecano 1:0 (14. Carrillo)